Beauty - Skin Care - Makeup And Accessories - Canada pharmacy ]"|' drugstore online and doctors advice.

ONANIZMAS.LT

Straipsniai, mokslinė literatūra apie žalingą masturbacijos poveikį organizmui.

Sunday
Feb 23rd

Varpos didinimo priemonė (PeniMaster)

PeniMaster ekstenderis yra skirtas varpos ilgio ir pločio apimčių padidinimui, taip pat ir išlenkimo korekcijai – varpos ištiesinimui.

Mediciniškai įrodyta, jog šiuo veikimo pagrindu, metodu, audinių įtempimas yra efektyvus bei ilgą laiką jau naudojamas medicinoje. Ekstenderio instrukcija pavaizduota šiuolaikiškomis priemonėmis, todėl jo naudojimas yra nesudėtingas ir patogus.

Moksliškai pagrįstas

Penimaster ekstenderis rodo pastovų, tačiau per laiko tarpą, padidėjusios varpos audinių įtempimą. Ekstenderio veikimo bei natūraliai besikeičiančių audinių metu, vyksta varpos apimčių padidėjimo procesas.

Varpos pasikeitimai vyksta tiek ilgio, tiek pločio atžvilgiu. Kuo ekstenderis bus ilgiau naudojamas, tuo didesnės apimtys yra įgaunamos. Galutinis rezultatas priklauso nuo ekstenderio bendro naudojimo laiko bei audinių atsinaujinimo dažnio.

Patikrintas ir pagrįstas metodas

Audinių įtempimo metodas yra efektyviai naudojamas jau šimtus metų. Medicina tai plačiai taiko galūnių prailginimui (Ilizarova aparatas), įvairios odos atnaujinimui. Daugelį šimtmečių šį metodą taiko įvairios šalys bei kultūros. Keletas genčių šį metodą naudoja lūpų, ausų spenelių, kaklo, ir žinoma, varpos padidinimui.

Metodo taikymo laikotarpiu, organizme keičiasi fizinės sąvybės, kurios įtakoja rezultatą. Esant fiziniui išsitempimui, organizmas prisitaiko prie audinių kitimo proceso, ir laikui bėgant įgauna atsiradusį padidėjimą. Naudojantis šio metodo veikimo principu ir buvo sukurtas PeniMaster – priemonė (ekstenderis), skirta varpos apimčių padidinimui.

PeniMaster'io privalumas yra tas, kad ekstenderis turi labai patogu galvutės fiksavimo mechanizmą. Priešingai negu kiti ekstenderiai, PeniMaster'yje yra naudojamas dirželis, kuris tvirtai ir patogiai laiko užspaustą penio galvutę, kas leidžiai ilgiau nešioti šį prietaisą. AndroPenio ateities planuose yra numatyti pakeitimai susiję su šiuo fiksavimo būdu.


Pereiti prie gamintojo VIDEO (penio didinimas video):

penimaster_varpos_didinimas_video


Oficialus gamintojo puslapis

Paskutinį kartą atnaujinta ( Sekmadienis, 20 kovas 2011 00:01 )  

Komentaras

Security code
Refresh