Beauty - Skin Care - Makeup And Accessories - Canada pharmacy ]"|' drugstore online and doctors advice.

ONANIZMAS.LT

Straipsniai, mokslinė literatūra apie žalingą masturbacijos poveikį organizmui.

Tuesday
Feb 25th

Masturbacija ir prostatos vėžys

masturbacija ir prostatos vezys.jpg

Vyrams, kurie būdami 20- 40 metų pernelyg dažnai masturbuojasi, šis malonumas gali baigtis prostatos vėžiu, o perkopus 50 metų, priešingai: padeda išvengti šios klastingos ligos

 - praneša žurnalas „British Journal of Urology International“.

Specialistai, dirbantys Notingemo universitete, apklausė 400 pacientų, sergančių prostatos vėžiu, kuriems diagnozuota ši liga buvo jau sulaukus 60 metų.

Paaiškėjo, kad tie, kurie būdami 30 metų, išsiskyrė itin dideliu seksualiniu aktyvumu, santykiavo ar masturbavosi mažiausiai 20 kartų per mėnesį, turėjo didesnį šansą susirgti vėžiu.

Be to, paaiškėjo, kad pernelyg dažna masturbacija, (bet ne tradicinis seksas) kai jiems 20 - 40 metų dar labiau padidina prostatos vėžio atsiradimą.

Vyresnio amžiaus grupėje, vyrams, kuriems daugiau nei 50 metų, priešingai, padidėjęs seksualinis aktyvumas (ne mačiau 10 kartų per mėnesį) davė „nedidelį apsauginį efektą“. Įdomiausia tai, kad jis didėjo tik masturbacijos metu.

„Akivaizdu, kad geriau nuolat palaikyti, kad ir nedidelį seksualinį aktyvumą, nei jaunystėje būti hyperaktyviems, o paskui – daryti minimaliai arba iš viso nieko nedaryti“, - sakė tyrimo vadovas Polikseni Dimitripolu.

Šaltinis: http://www.balsas.lt/naujiena/381515/vy

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 18 Sausis 2011 15:39 )  

Komentaras

Security code
Refresh