Beauty - Skin Care - Makeup And Accessories - Canada pharmacy ]"|' drugstore online and doctors advice.

ONANIZMAS.LT

Straipsniai, mokslinė literatūra apie žalingą masturbacijos poveikį organizmui.

Sunday
Feb 23rd

Masturbacijos žala, pasekmės, poveikis organizmui

masturbacijos_zala_pasekmes_priklausomybe.jpg

Juk tikrai esate ne kartą susimąstę apie masturbacijos poveikį organizmui, ar masturbacija yra pavojinga, ar masturbacija kenkia sveikatai ir t.t.

Oficiali medicina ne tik paneigia masturbacijos žalą, bet ir kalba apie masturbacijos naudą. Šio straipsnio autoriaus nuomonė - šis požiūris yra klaidingas. Pateikiamas alternatyvus požiūris į masturbacijos daromą poveikį organizmui.

Šalutiniai masturbacijos poveikiai:

* Nuovargis. Nuolatinis nuovargio jausmas;
* Apatinės nugaros dalies skausmai;
* Plaukų slinkimas;
* Silpna erekcija;
* Išankstinė ejakuliacija;
* Padidėjusi prostata;
* Akių drumstys ar neaiškus matymas;
* Sėklidžių, kapšo skausmai
ir t.t.
Ištrauka iš užsienietiško šaltinio apie persimasturbavimą.

 

Onanizmo žala nervų sistemai

Nervų sistema atlieka bene pagrindinę mūsų organizme funkciją. Nuo jos priklauso visų organų bei sistemų funkcionavimas. Seksualinė stimuliacija(susijaudinimas) - tai stresas organizmui. Kaip ir kitais streso atvejais, onanistui seksualinio susijaudinimo metu dėl pornografjos peržiūros arba fantazijų, į kraują išsiskiria visiems žinomas hormonas adrenalinas. Jis stimuliuoja centrinę nervų sistemą: padidina budrumo lygį, psichinę energiją ir aktyvumą, sukelia psichinę mobilizaciją, pagerina orientaciją, reakciją, sukelia nerimo ar streso jausmą. Drebėjimas stipraus seksualinio susijaudinimo metu taip pat yra sukeltas adrenalino.

Siekiant, kad adrenalinas nepadarytų jokios žalos organizmui jį būtina „sudeginti“, kitaip sakant būtinas fizinis krūvis. Sekso metu žmogus bent jau iš dalies sudegina adrenaliną. Masturbacijos metu organizmas negauna fizinio krūvio. Dažnas stresas pažeidžia pagrindinius neuronų procesus – susijaudinimo ir slopinimo. Iš to seka onanisto nerimas, agresyvumas, toliau piktnaudžiaujant gali atsirasti neurozė, vegetatyvinė distonija. Adrenalinas išlaisvina didelį kiekį gliukozės, kuri dėl fizinio krūvio stokos lieka neperdirbta į energiją, kas sukelia būtinumą utilizuoti ją atgal. Atsiranda papildomas krūvis kasai, dėl ko atsiranda galimybė susirgti dar viena liga – cukriniu diabetu. Adrenalinas padidina riebalų suskirstymą, didelė koncentracija didina baltymų katabolizmą. Iš kur pas daugelį onanistų atsiranda lieknumas ir problemos su svorio priaugimu. Kai kuriems, atvirkščiau, lėtinis stresas sukelia persivalgymą ir vėliau nutukimą.

Dažnai tenka girdėti, jog masturbacija yra naudinga, nes mažina stresą. Iš tikrųjų, vienintelis būdas sumažinti stresą, t.y. sudeginti adrenaliną, yra fizinis krūvis, sportas. Kitų būdų sumažinti stresą tiesiog nėra. Masturbacija, seksas, rūkymas, alkoholis sukelia tik iliuziją. Pirmom akimirkom po masturbacijos onanistas išgyvena pakilią nuotaiką, pasitenkinimą, norą veikti, kas buvo sukelta adrenalino ir taip vadinamu „laimės hormonu“. Bet vos po kelių minučių ateina nuosmukis, streso išsekintas organizmas reikalauja miego, atsirando alkio jausmas.

Iš anksčiau paminėto galima daryti išvadą, jog labiausiai yra kenksminga naktinė masturbacija, nes naktinio budrumo metu organizmas ir taip priverstas tonizuoti save išskiriant į kraują nedideles andrenalino porcijas. Kas kartu su stresu, sukelto litiniu susijaudinimu, katostrofiškai veikia organizmą.

Beveik visi susirgimai turi psichomatinę prigimtį, kitaip tariant, „visos ligos atsiranda dėl nervų“. Todės nuspėti kokį konkretų susirgimą sukels masturbacija yra neįmanoma. Be to, lėtinis stresas kenkia imuninei sistemai, kas mažina organizmo atsparumą infekcinėm ligom.

 

Masturbacijos žala prostatai

Mes dažnai girdime, kad masturbacija teigiamai veikia prostatą, mažina prostatito ir adenomos susirgimo riziką. Apie tai kalba ir gydytojai, nurodydami seksą arba masturbaciją, kaip profilaktinę prevencinę priemonę. Jie sako, kad prostatitas atsiranda dėl sąstingio prostatoje, ir daro išvadą, kad reikia nuolat tuštinti liaukas.
Neįmanoma įsivaizduoti labiau žalingo požiūrio.

Žinoma, jog kuo rečiau dirgini, lieti uždegimą, tuo greičiau jis praeina. Jeigu Jūs pastoviai neduosite ramybės, tai žaisda niekada neužgis. Masturbacija – tai pastovus prostatos dirgintojas, privertimas organą dirbti, kuriam skubiai reikalingas poilsis. Siūlyti masturbaciją sergant prostatitu – tai tas pats, kas išrašyti kvėpavimo pratimus sergant plaučių uždegimu. Esat prostatos uždegimui reikia ramybės, masturbacija neduoda jai ramybės, laiko ją išsiplėtusioje būklėje. Susilaikymo metu sergantysis dažnai jaučia skausmą prostatos liaukoje, iš ko jisai padaro išvadą apie kasdieninės masturbacijos būtinybę. Malšindamas skausmą tokiais būdais, jisai tik pablogina padėtį. Tačiau šis skausmas – dėsningas atpildas už paleistuvystę, seksualinį perdėjimą, onanizmą. Kai bus būtina, organizmas pats sukels policijas per jas išlies sėklą. Taigi organizmas yra prisitaikęs, turi tam tikrą mechanizmą, kad būtų ištuštinti susikaupę spermijai ir prostatos sekretas, šis procesas reguliarus ir apsaugo nuo ligų, kurios gali kilti. Bet žmogus, norėdamas greičiau atsikratyti skausmo, toliau užsiminėja seksu ir onanizmu, išlaikydamas visus savo blogus įpročius. Tai veda prie ligos transformavimo iš ūminės į lėtinę su tolimesne impotencija, nevaisingumu ir GPH.

Prostatitas – tai infkcinė liga. Be infekcijos prostatito negali būti. Paprastai infekcija į prostatą patenka tiesiogiai per šlaple lytinio akto metu. Kartai atsitinka, kad į liauką hematogeniniu būdu (su krauju) iš nutolusių uždegimo pažeistų vietų patenka kita infekcija.

Tai yra, prostatitas gali būti bet kokios infekcinės ligos komplikacija, ar tai gripas, gerklės skausmas, plaučių uždegimas ir kt.

Frazė „stazinis prostatitas“ visiškai bereikšmė, liaukose negali būti stagnacijų, nes jos pagamina būtent tiek sekrecijų ir hormono, kiek yra reikalinga organizmui. Na, pavyzdžiui, jeigu Jūsų antinksčių liaukos išskiria per daug adrenalino, tai jos daro ne šiaip sau, reiškia yra tam tikra priežastis. Ir geriausia ne tik numalšinti stresą, bet ir panaikinti streso priežastį. Kuo daugiau žmogus masturbuojasi, tuo daugiau prostata gamina sekreto, ir kaltinti reikia ne prostatą, o save. Masturbacijos būtinumas yra apgaulė ir tada, kai „stazinis prostatitas“ suprantamas kaip kraujo stagnacija, nes tai reiškia, jog kraujyje yra infekcija ir ją būtina gydyti, ir sėkla čie nieko dėta. Sustingusį kraują reikia išjudinti fiziniais pratimais, o ne masturbacija.

Dažnos masturbacijos atveju prostata pastoviai yra padidėjusioje būsenoje, per ja pereina didelis kiekis kraujo, todėl ji tampa atviresnė infekcijoms. Susilaikymo metu po tam tikro skaičiau naktinių poliucijų, prostata sumažėja, nes nebereikia gaminti didelio kiekio sekreto, ir tampa mažiau pažeidžiama infekcijoms.

Taigi, aistringas onanistas su pastoviai padidėjusia, įsitempusia prostata gali susirgti prostatitu tiesiog dėl paprasto peršalimo.

Anksčiau prostatas buvo laikomas „vyresnių nei 50“ liga. Bet ji greitai jaunėja. Statistiniai tyrimai, atlikti įvairiuose šalyse rodo, kad 90% vyrų dažniau ar rečiau užsiima masturbacija. Tuo pačiu metu statistiniai duomenys rodo, jog 40 – 60% reprodukcinio amžiaus vyrų kenčia ar kentėjo nuo prostatos. Remiantis šiais duomenimis visiškai aišku, jog masturbacija neatlieka jokios profilaktinės prostatito funkcijos.

Prostatito prevencija yra ne masturbacija, bet priešingai – susilaikymas. O taip pat žalingų įpročių atsisakymas, kūno grūdinimas, imuniteto stiprinimas, fiziniai pratimai.
Jeigu asmuo jau susirgo prostatitu, tai yra signalas, jog reikia peržiūrėti visą savo gyvenimą, gyvenimo būdą ir mintis, o ne siekti kuo greičiau numalšinti skausmą ir grįžti prie savo žalingų įpročių, sėdimo gyvenimo būdo ir masturbacijos.

Varikocelė pasireiškia 15 – 20% vyrų. Iš tikrųjų, pusantro ar du kartus daugiau, kadangi varikocelė pirmo ir antro laipsnio nesukelia žmogui bėdų ir gydytojas neturėdamas skundų, gali neatkreipti dėmesio į šią ligą.

Medicina kaip varikocelės priežastį apibūdina įgimtą venų sistemos savybę. Iš tiesų, lengvo laipsnio varikocelė dėl nežinomų priežasčių gali pasireikšti ankstyvoje vaikystėje. Tačiau sunkios formos (trečio ketvirto laipsnio), yra dėl kraujo stagnacijos genitalijų srityje dėl ilgalaikio susijaudinimo, kuris buvo sukeltas litiniu perdėjimu arba masturbacija. Paprastai varikocelė greitai pasiekia antrąjį laipsnį ir toliau neprogresuoja. Jeigu jūs jau turite pirmojo ar antrojo laipsnio varikocelę, tai jums tada kategoriškai draudžiama masturbacija, nes tolesnis lengvų formų progresas yra susijęs su ilgalaikiu seksualiniu susijaudinimu ir erekcija.

 

Infekcijos rizika, imuniteto nusilpimas

Masturbacijos metu žmogus rankomis liečia gleivinę ir jautrią ploną lytinių organų odelę. Ne kiekvienas gali patvirtinti, kad prieš kiekvieną onanizmo aktą jisai kruopščiai nusiplauna rankas. Ne veltui higienos atžvilgiu draudžiama liesti akis ir kišti pirštus į burną. Kažkodėl niekas neįspėja apie žalingas pasekmes liečiant nešvariomis rankomis savo genitalijas. Per gleivinę ir plonus, akims nepastebimus įplyšimus (įskaitant, kad galėjo atsirasti ir nuo masturbacijos) į organizmą patenka didžiulis mikrobų kiekis, kurie verčia organizmą eikvoti savo energiją kovai su jais. Masturbuojantis grįžus iš gatvės, visuomeninio transporto ir nenusiplovus rankų, žmogus rizikuoja pagauti pavojungas infekcijas. Iš to išplaukia elementarios higienos taisyklės: liesti genitalijas galima tik norint jas nusiplauti arba nueiti į tualetą. Jokių kitų papildomų prisilietimų neturėtų būti.

Žinoma, onanizmo/masturbacijos pasekmės yra kur kas platesnės, ir kiekvienu atveju yra individualaus pobūdžio. Tai buvo paprasčiausių masturbacijos kenksmingų mechanizmų trumpa apžvalga, kuriuos būtina žinoti kiekvienam, kuris nusprendė išbraukti iš gyvenimo šį reiškinį.

www.PeniMaster.reviews
Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 14 Lapkritis 2017 17:53 )  

Komentarai  

 
+7 #20 Nesvarbu 2016-03-15 20:57
Geriausias vaistas susilaikymas ;-)
Cituoti
 
 
+10 #19 as 2016-03-09 20:33
Tiesiog nereikia. Lytinis aktas skirtas apvaisinimui o ne sienu dazymui. Po pirmos savaites susilaikymo prasideda apmastymai, jog norisi vel porno paziuret, pasitenkinti vaizdiniu regejimu, kuriuo metu issiskyria tam tikri hormonai. Suvalgius sokolada, norisi pakartoti. Po menesio prasideda geresnis gyvenimas, zenkliai. Toliau jau nebepastebi, tik su juoko gaida prisimeni.
Man 25, nustojes jau 2 metus. Kaip tik pastaba, po masturbacijos jautiesi gerai tik kelias akimirkas, paskui dingsta motyvacijos, energija, atsiranda nuobodulys ir alkis.
Cituoti
 
 
+13 #18 nesamones 2016-01-11 01:02
masturbacija zalinga? ka cia snekat.. neskaiciuoju ir priverstinai nesimasturbuoju . jokiu psichologiniu problemu, socialiniu, ar sveikatos. tai darau ir esu laimingesnis, kai nuleidziu gara. kaip tik susitikdamas su mergina, galiu glaustis ir netenka rausti, kai su kiekvienu apkabinimu duri i uzpakali. nekyla problemu viesose vietose, kaip viesas transportas, sedi ir budavo ima stotis, del to nepatogumai vieni. jei is vakaro patampei desrele, kita diena jei turi santykius su mergina, ji laimingesne, ne taip greit baigi. norit celibato, laikykites ir kentekit, bet gamta sutverta vyrui daugintis. dziaukites kad norit, kad ir kasdien, vadinas esat sveikas vyras, pilnas energijos. nezinau kodel kartais nori masturbuotis istisas savaites, kartais pamirsti ir galvoji kada tai dariau. mano suvokimu, organizmas pats nusprendzia kada reikia islieti sperma, kada atgauti jegas. tad reziume mylekites, masturbuokites nuo to tik geriau sveikatai ir psichikai. dziaukites kol galit.. :)
Cituoti
 
 
0 #17 Anonimas 001 2015-08-31 10:41
Masturbuojantis palaipsniui mažėja kūno masė, dėl to ir skauda tau tą nugarą, nes per daug masturbuojiesi :D
Cituoti
 
 
+1 #16 Bla 2015-08-10 07:23
Manau 1 sekso seansas pauglysteje geriausias atpratimas masturbuotis :lol: :lol: 8)
Cituoti
 
 
0 #15 moteris 2015-05-29 17:08
nu o ka daryti kai veiksmo metu pradeda skaudeti ten viduj ?
Cituoti
 
 
+3 #14 nesakysuy 2015-03-23 23:36
Man 13 po spermos nuleidimo kita diena sutino penis ne galiukas o sonas ka daryt?
Cituoti
 
 
+7 #13 Luks 2015-01-22 09:16
Maturbavausi jau nuo 11 metu, nuo tada man pradejo nesisekti mokslai, tapau nervingesnis, silpnesnis, ir ligos pradejo atsirasti, buvo labia suni pauglyste, Nuoatos bandziau mesti, bet nepavykdavo, veliau atsirado ir kiti dalykai alkoholis, rukymas, pornografija, nesveikas maistas ir t.t., bunant 16 metu jau turejau nervini issekima ir kitu sveikatos sutrikimu, imdavausi sportuoti, bet vis nepavykdavo. 17 metu meciau onanizuotis pradejau rodyti gerus rezultatus sporte ir moksluose, pasitaise visapusiskai sveikata.Veliau vel pradejau onanizuotis, pagautas streso akimirku nesugebedavau kitaip atsipalaiduoti, bet tai atnese tik dar blogesne situacija.Dabar man 21 metai ir vel meginu pilnai to atsisakyti, sekasi gana gerai.
Cituoti
 
 
-2 #12 daktaras 2014-12-15 13:12
del skausmu nugaroje jei tai ne stuburo isvarza, kuria reiktu patikrinti, daugiau apsilinekit pries sportuodami , ir neeskit cipsu kolos ir magdonaldus apeikit , tada tikrai nebeskaudes nieko ritais apibekit ratuka nors aplonk nama,
Cituoti
 
 
0 #11 G.A 2014-10-06 11:18
Sveiki , as sergu,ir gydausi nuo letinio prostatito ,ir norejau paklausti ar gydimo metu as galiu aktyviai sportuoti,o ypac pilvo raumenis?
gal galite kas patarti
aciu.
Cituoti
 

Komentaras

Security code
Refresh