Beauty - Skin Care - Makeup And Accessories - Canada pharmacy ]"|' drugstore online and doctors advice.

ONANIZMAS.LT

Straipsniai, mokslinė literatūra apie žalingą masturbacijos poveikį organizmui.

Sunday
Feb 23rd

Susilaikymo nauda, Dr. Raymond W. Bernard.

Dr. Raymondas Bernardas (Dr. Raymond W. Bernard.) apie susilaikymą, masturbacijos žalą savo knygoje

„Science Discovers The Physiological Value Of Continence“:

onanisto_isvaizda_masturbacija_onanizmas.jpg

„Šiuo metu plačioje visuomenėje ir tarp fiziologų yra paplitęs požiūris, kad tikėjimas fiziologinio susilaikymo vertingumu yra religinių prietarų ir mokslinio neišprusimo tamsiųjų amžių palikimas, kuris prieštarauja fiziologijos žinioms. Kai kurie pseudoseksologai panaudojo šią idėją savo komerciniams tikslams ir sukūrė žmonių protuose fobiją susilaikymui, kuris yra laikomas nervinių, protinių susirgimų priežastimi, taip pat pavojumi sveikatai apskritai. Remdamiesi šiuo tikėjimu, fiziologai ir psichoanalitikai žiūrėjo į susilaikymą kaip sukeliantį nervinius susirgimus jaunystėje ir rekomendavo jaunuoliams lankytis pas prostitutes, manydami, kad venerinių infekcijų rizika yra mažesnė blogybė, nei manomi susilaikymo pavojai.


Tačiau atidžiai skaitant, bet kuris nešališkas skaitytojas gali įsitikinti, jog aukščiau išdėstytas požiūris yra neteisingas ir kad susilaikymas pats savaime ne tik, kad niekada nebūna žalingas, bet ir yra labai naudingas. Kada individui, nepraktikuojančiam normalių seksualinių santykių kyla problemos, kaltas būna ne susilaikymas, bet neteisinga seksualinė saviraiška, pernelyg didelis naktinis sėklos išsiskyrimas ir panašiai. Turint omenį sėkloje esančių lecitino, cholesterolio, fosforo ir kitų nervinio ir smegenų audinio sudedamųjų dalių, akivaizdu, kad būtent nesusilaikymas, arba vertingų nervus maitinančių medžiagų praradimas, sukeliantis nepakankamą aprūpinimą, yra atsakingas už nervų sistemos ir smegenų sutrikusią veiklą. Susilaikymas niekada nebūna sutrikimų priežastis, priešingai nemoksliškam psichoanalitikų požiūriui.

Mes matėme, kad lytinių liaukų vidinės sekrecijos yra žmogaus fizinio ir protinio gyvybingumo pagrindas, ir lytiniai hormonai yra tiek išorinėse, tiek vidinėse liaukų sekrecijose. Daugelis šiems hormonams priskiriamų padarinių, kaip nustatėme, įvyksta dėl įsisavintos sėklos fiziologinio poveikio. Sėklos išsaugojimas reiškia lytinių hormonų išsaugojimą, dėl to padidėja energingumas. Kai tuo tarpu sėklos praradimas reiškia hormonų netekimą ir sumažėjusį gyvybingumą. Taip pat didelis šių hormonų trūkumas sukelia senėjimo požymius, kuriuos Voronovas (Voronoff) ir Steinachas (Steinach) stengėsi pristabdyti padidindami lytinių hormonų kiekį kraujyje.

Sėkla yra tirštas, sąveikoje - šarminis, baltyminis skystis, kuriame yra labai daug kalcio ir fosforo, taip pat lecitino, cholesterolio, albumino, nukleoproteinų, geležies, vitamino E ir t.t. Normalaus vyro ejakuliacijoje yra 226 milijonai spermatozoidų, kuriuose yra daug fosforinių riebalų (lecitino), cholesterolio (pagrindinio lytinių hormonų šaltinio), nukleoproteinų ir geležies. Sėklos uncija yra prilyginama šešiasdešimčiai uncijų kraujo, kuriame jinai sudaro dalį pačių vertingiausių sudedamųjų dalių, kiek tai liečia gyvybinę energiją. Dr. Frederikas Mak Kanas (Frederick McCann) pažymi: „Iš to kas žinoma, turėtų būti pripažįstama, kad sėklinis skystis turi potencines galimybes, pateisinančias antikinių rašytojų tikėjimą jos gyvybinėmis savybėmis.“

Sėkloje slypi didelės fiziologinės vertės substancijos, ypatingai smegenų ir nervų sistemos maitinime. Jei sėklos rezorbcija per moters lytinio trakto sienelę turi pagyvinančio efekto jos organizmui, tai lygiai toks pat efektas turėtų pasireikšti ir vyro kūne, kuriame sėkla susiformuoja ir būna išsaugoma. Ir atvirkščiai, sėklos netektis iš organizmo turėtų atimti gyvybingumą ir vertingas medžiagas, būtinas nervinio audinio maitinimui, tokias kaip lecitinas, kuris yra sėkmingai naudojamas terapiškai gydant neurasteniją, kurią sukelia per didelis seksualinis aktyvumas.

Tai ką dabar paminėsiu, yra dalis daugybės fiziologinių įrodymų, kurie demonstruoja susilaikymo vertingumą:

1. Egzistuoja nepaprastas cheminės struktūros panašumas tarp sėklos ir centrinės nervų sistemos, jos abi itin gausiai turi lecitino, cholesterolio ir fosforo junginių, kurie nurodo, kad sėklos išsiskyrimas pašalina iš kūno medžiagas, būtinas nervinių audinių maitinimui.

2. Per didelis savanoriškas sėklos netekimas (dėl masturbacijos, lytinio akto arba jo nutraukimo, kontraceptinės veiklos) veikia kenksmingai ir silpninančiai kūną ir protą.

3. Per didelis nesavanoriškas sėklos netekimas (dėl naktinių ar dieninių išsiliejimų, savaiminio sėklinio skysčio tekėjimas ir pan.) silpnina nervų sistemą ir gali sukelti neurasteniją.

4. Stebėjimais nustatyta, kad iš karto po orgazmo būna laikinai išsekinta nervų sistema ir pernelyg dažnas to kartojimas priveda prie chroniško nervų nusilpimo (seksualinė neurastenija).

5. Susilaikymas naudingas smegenims (dėl išsaugomo sėklos lecitino, kuris yra tikras maistas smegenims). Patys intelektualiausi genijai antikiniais ir dabartiniais laikais gyveno susilaikydami. Tai - Pitagoras, Aristotelis, Platonas, Leonardas da Vinčis, Spinoza, Niutonas, Kantas, Bethovenas, Herbertas Spenseris ir t.t.

6. Naujausi fiziologiniai įrodymai, nurodantys, kad sėklinis skystis turi didelės fiziologinės reikšmės medžiagų (tokių kaip - Poelio Sperminė (Poehl's Spermine), kuri yra nervus stimuliuojanti, lecitinas, cholesterinas, vitaminas E, vyriški seksualiniai hormonai ir t.t) patvirtina mintį, kad susilaikymas yra naudingas sveikatai, kaip ir prof. Brauno - Seguardo (Brown-Sequard) eksperimentai su testiniais pagyvinančiais ekstraktais. Taip pat prof. Steinacho darbai apie atjaunėjimą, kai priverstinai sulaikoma sėkla užveržiant sėklidžių eferentinį kanalą.

7. Žymūs fiziologai, urologai, šlapimo ir lytinių ligų specialistai, neurologai, psichiatrai, seksologai, ginekologai ir endokrinologai patvirtina fiziologinę susilaikymo vertę. Tarp tokių autoritetų yra Molas (Moll), Kraepelinas (Kraepelin), Maršalas (Marshall), Lydstonas (Lydston), Talmėjus (Talmey) ir kiti.

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 30 kovas 2016 20:37 )  

Komentarai  

 
-1 #4 2 Tic 2013-09-30 14:25
skamba kaip psichologinė, o ne fiziologinė liga. tarkim, musulmonėms gėda ir jos save laiko šiukšlėmis, jeigu išeina į gatvę nepridengusios plaukų ir veido. pradėjusios dengti galvą ir vaikščioti su juodomis paklodėmis keturiasdešimti es laipsnių karštyje, jos pasijunta tikromis, ištvermingomis moterimis, pradeda gerbti kitus ir jų nuomonę. briedas visa tai.. klausimas turėtų būti, ar tai kenkia sveikatai, o ne ar tai sukelia psichologinių problemų visokių pseudomokslinių pasakų ir religinių grasinimų prisiskaičiusie ms žmonėms.
Cituoti
 
 
0 #3 petriukas 2013-05-12 13:24
ilgai susilaikyneti vargu ar pavyks. po 3 savaiciu susilaikymo nebeimanoma darosi. stojasi vos ne nuolat nuo menkiausios minties apie seksa.
Cituoti
 
 
+3 #2 Danielius 2013-04-27 18:31
Dėja nuo noro masturbuotis jokių pastangų nedariau. Noriu pasidalinti, kad šią problema išsprenndžiau dėka tikėjimo į Jėzų Kristų, aš Juo tikiu ir žinau kad Jis yra ir man padėjo maldos aš meldžiausi Jam. Bet pats nieko negalėjau padaryti su savo kūnų taigi smaukiausi :D, ir vieną diena galų gale as tesiog atsikraciau sio poreikio aisku as netapau kokiu ten zmogumi bejausmiu ir panasiai likau toks koks buvau tesiog Dieva sateme sita smaukalizma is mano gyvenimo, į merginas as vis dar žiūrių bet zinau kad Dievas mane keicia , dėka maldų ir prašymų... amen...
Cituoti
 
 
+36 #1 Tic 2011-01-03 16:43
Pastoviai masturbuojantis pradėdi save laikyti kažkokiu šudu, nevykeliu. Visus aplinkinius laikai stupid pilka mase, bet save - tiesiog nepripažintu genijum, kurį specialiai visi skriaudžia. Keiki likimą
.
Tai yra lengviausiai būdas pabėgti nuo realybės, apkaltinti kitus.

Kai ilgai susilaikai, toks mąstymas praeina. Tampi tikru, išvermingu vyru, gerbi kitus ir jų nuomonę, visi gi mes skirtingi, ir visus reikia priimti tokiais, kokie jie yra.

Naudingas tinklapis, daug kam padės. Sekmės ir laimės visiems!
Cituoti
 

Komentaras

Security code
Refresh