Dabar yra 23 Vas 2020, 07:03 Išplėstinė paieška

Masturbacija ir spuogai

Sėklos išsaugojimo nauda. Masturbacija ir spuogai. Onanizmas ir mažas veido ir kūno plaukuotumas. Masturbacija ir sportas. Masturbacija ir prostatos vėžys. Kaip atpažinti onanistą, simptomai, išvaizda ...

Masturbacija ir spuogai

Standartinė admin » 09 Lap 2010, 12:25

Ar yra koks priežastinis ryšys tarp masturbacijos ir spuogų? Pabandykime išsiaiškinti.

Vieno vaikino situacija:
"Esu vaikinas, bet manau kad yra ir paneliu mėgstančiu "tuo užsiimti". Problema ta kad mane kamuoja spuogai jau nuo 13 metu. Viskas buvo lik normalu, juk brendimas ir pan. Tačiau man jau 21 metai, ir spuogai auga toliau, dideli skausmingi. Išbandžiau beveik viską: Proactiv, skinoren 4 men. , deffirin (ar pan.), acnecolor, actipur visa linija, zeniac, imex, Ana Lotan. Antibiotikus: doxiciclin, azitrox. Mielių tabletes. žuvų taukus, capivit forte. Galiausiai Rooacutane 7 menesius (kuris padejo, bet po 6 men viskas grizo). o kur priemones kur jau net nepamenu. Dabar kraujo perpilimas, iš vienos ima ir į raumenis suleidžia, ta procedūra daro jau 17 kartu. Dabar jau siulo dideliu kiekiu po 200 ml, taip daryti, tik kad atgal i viena. O kiek veido valymu darė, kiek lankemes pas dermatologus, privačius ir valstybinius. O vandens išgeriu po 3 litrus per diena. Grįžti prie roaacutane nesinori, nes daug buvo šalutiniu poveikių, ir dar dabar sakė reikės padvigubinti dozes, o ar apsimoka? Daugelis sakytu, kam to reikia, juk vaikinas :) , bet kaip eini gatve visi i Tave žiuri, na ir kas? svarbu man gerai. Kaip gali buti gerai, jai del to netekau 2 darbus, negana to pakviečia i pokalbi ir viskas tuo pasakyta. Gerai kad studijuoju, bet...
Sorry nukrypau nuo temos. Penktadienio vakarą gižau namo, pagalvojau gal del to (masturbavosi), pradėjau užsienio puslapiuose lankytis, daug kur rašo, kad tai mitas, bet man jau kokias 4 kaip susilaikiau, niksta nauji neauga. Keista net pačiam. O gal tai tiesa, o ne mitas. Gal patis kosmetikos gamintojai tai pavadino mitu, kad pirktu ju priemones. Pagal tyrimus 95 % vyru masturbuoja, ir kiek iš auga spuogai, kiek jie priemonių bando ir nepadeda? Ne tik vyrai, bet ir moteris masturbuojasi. Įdomu Jūsų nuomonė, ką Jūs manote, ar del to gali augti spuogai? Aišku įtakos turi ir maistas, kaip kai kurie dermatologai tai ir neigia. Na kokia Jūsų nuomone?"
Vartotojo avataras
admin
Site Admin

ATS.: 70

Re: Masturbacija ir spuogai

Standartinė admin » 09 Lap 2010, 12:38

Mano nuomonė: priežastinis ryšys tarp masturbacijos ir spuogu be abejo yra. Kaip jau buvo rašoma "Sėklos išsaugojimo nauda" sėkla yra tirštas, sąveikoje - šarminis, baltyminis skystis, kuriame yra labai daug kalcio ir fosforo, taip pat lecitino, cholesterolio, albumino, nukleoproteinų, geležies, vitamino E ir t.t. Normalaus vyro ejakuliacijoje yra 226 milijonai spermatozoidų, kuriuose yra daug fosforinių riebalų (lecitino), cholesterolio (pagrindinio lytinių hormonų šaltinio), nukleoproteinų ir geležies.
Sėklos išsaugojimas reiškia lytinių hormonų išsaugojimą, dėl to padidėja energingumas. Kai tuo tarpu sėklos praradimas reiškia hormonų netekimą ir sumažėjusį gyvybingumą.

Taigi pastoviai masturbuodami vyrai praranda daugybę reikalingų vitaminų. Kiekvieno žmogaus organizmas yra unikalus, vieniems tų vitaminų reikia daugiau kitiems mažiau. Aprašytoje situacije akivaizdu, kad vien geros higienos ar sveiko maisto nepakanka.
Vartotojo avataras
admin
Site Admin

ATS.: 70

Grįžti į Onanizmas kaip reiškinys ir problema

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias