Dabar yra 23 Vas 2020, 07:05 Išplėstinė paieška

Sėklos išsaugojimo nauda

Sėklos išsaugojimo nauda. Masturbacija ir spuogai. Onanizmas ir mažas veido ir kūno plaukuotumas. Masturbacija ir sportas. Masturbacija ir prostatos vėžys. Kaip atpažinti onanistą, simptomai, išvaizda ...

Sėklos išsaugojimo nauda

Standartinė admin » 19 Spa 2010, 11:50

Iš Dr. Raymond W. Bernard knygos „Science Discovers The Physiological Value Of Continence“:

Paveikslėlis

"Turint omenį sėkloje esančių lecitino, cholesterolio, fosforo ir kitų nervinio ir smegenų audinio sudedamųjų dalių, akivaizdu, kad būtent nesusilaikymas, arba vertingų nervus maitinančių medžiagų praradimas, sukeliantis nepakankamą aprūpinimą, yra atsakingas už nervų sistemos ir smegenų sutrikusią veiklą. Susilaikymas niekada nebūna sutrikimų priežastis, priešingai nemoksliškam psichoanalitikų požiūriui.

Mes matėme, kad lytinių liaukų vidinės sekrecijos yra žmogaus fizinio ir protinio gyvybingumo pagrindas, ir lytiniai hormonai yra tiek išorinėse, tiek vidinėse liaukų sekrecijose. Daugelis šiems hormonams priskiriamų padarinių, kaip nustatėme, įvyksta dėl įsisavintos sėklos fiziologinio poveikio. Sėklos išsaugojimas reiškia lytinių hormonų išsaugojimą, dėl to padidėja energingumas. Kai tuo tarpu sėklos praradimas reiškia hormonų netekimą ir sumažėjusį gyvybingumą. Taip pat didelis šių hormonų trūkumas sukelia senėjimo požymius, kuriuos Voronovas (Voronoff) ir Steinachas (Steinach) stengėsi pristabdyti padidindami lytinių hormonų kiekį kraujyje.

Sėkla yra tirštas, sąveikoje - šarminis, baltyminis skystis, kuriame yra labai daug kalcio ir fosforo, taip pat lecitino, cholesterolio, albumino, nukleoproteinų, geležies, vitamino E ir t.t. Normalaus vyro ejakuliacijoje yra 226 milijonai spermatozoidų, kuriuose yra daug fosforinių riebalų (lecitino), cholesterolio (pagrindinio lytinių hormonų šaltinio), nukleoproteinų ir geležies. Sėklos uncija yra prilyginama šešiasdešimčiai uncijų kraujo, kuriame jinai sudaro dalį pačių vertingiausių sudedamųjų dalių, kiek tai liečia gyvybinę energiją. Dr. Frederikas Mak Kanas (Frederick McCann) pažymi: „Iš to kas žinoma, turėtų būti pripažįstama, kad sėklinis skystis turi potencines galimybes, pateisinančias antikinių rašytojų tikėjimą jos gyvybinėmis savybėmis.“

Sėkloje slypi didelės fiziologinės vertės substancijos, ypatingai smegenų ir nervų sistemos maitinime. Jei sėklos rezorbcija per moters lytinio trakto sienelę turi pagyvinančio efekto jos organizmui, tai lygiai toks pat efektas turėtų pasireikšti ir vyro kūne, kuriame sėkla susiformuoja ir būna išsaugoma. Ir atvirkščiai, sėklos netektis iš organizmo turėtų atimti gyvybingumą ir vertingas medžiagas, būtinas nervinio audinio maitinimui, tokias kaip lecitinas, kuris yra sėkmingai naudojamas terapiškai gydant neurasteniją, kurią sukelia per didelis seksualinis aktyvumas.

Tai ką dabar paminėsiu, yra dalis daugybės fiziologinių įrodymų, kurie demonstruoja susilaikymo vertingumą:

1. Egzistuoja nepaprastas cheminės struktūros panašumas tarp sėklos ir centrinės nervų sistemos, jos abi itin gausiai turi lecitino, cholesterolio ir fosforo junginių, kurie nurodo, kad sėklos išsiskyrimas pašalina iš kūno medžiagas, būtinas nervinių audinių maitinimui.

2. Per didelis savanoriškas sėklos netekimas (dėl masturbacijos, lytinio akto arba jo nutraukimo, kontraceptinės veiklos) veikia kenksmingai ir silpninančiai kūną ir protą.

3. Per didelis nesavanoriškas sėklos netekimas (dėl naktinių ar dieninių išsiliejimų, savaiminio sėklinio skysčio tekėjimas ir pan.) silpnina nervų sistemą ir gali sukelti neurasteniją.

4. Stebėjimais nustatyta, kad iš karto po orgazmo būna laikinai išsekinta nervų sistema ir pernelyg dažnas to kartojimas priveda prie chroniško nervų nusilpimo (seksualinė neurastenija).

5. Susilaikymas naudingas smegenims (dėl išsaugomo sėklos lecitino, kuris yra tikras maistas smegenims). Patys intelektualiausi genijai antikiniais ir dabartiniais laikais gyveno susilaikydami. Tai - Pitagoras, Aristotelis, Platonas, Leonardas da Vinčis, Spinoza, Niutonas, Kantas, Bethovenas, Herbertas Spenseris ir t.t.

6. Naujausi fiziologiniai įrodymai, nurodantys, kad sėklinis skystis turi didelės fiziologinės reikšmės medžiagų (tokių kaip - Poelio Sperminė (Poehl's Spermine), kuri yra nervus stimuliuojanti, lecitinas, cholesterinas, vitaminas E, vyriški seksualiniai hormonai ir t.t) patvirtina mintį, kad susilaikymas yra naudingas sveikatai, kaip ir prof. Brauno - Seguardo (Brown-Sequard) eksperimentai su testiniais pagyvinančiais ekstraktais. Taip pat prof. Steinacho darbai apie atjaunėjimą, kai priverstinai sulaikoma sėkla užveržiant sėklidžių eferentinį kanalą.

7. Žymūs fiziologai, urologai, šlapimo ir lytinių ligų specialistai, neurologai, psichiatrai, seksologai, ginekologai ir endokrinologai patvirtina fiziologinę susilaikymo vertę. Tarp tokių autoritetų yra Molas (Moll), Kraepelinas (Kraepelin), Maršalas (Marshall), Lydstonas (Lydston), Talmėjus (Talmey) ir kiti."
Vartotojo avataras
admin
Site Admin
 
ATS.: 70
Užsiregistravo: 30 Rgs 2010, 17:02

Grįžti į Onanizmas kaip reiškinys ir problema

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron