Dabar yra 23 Vas 2020, 07:48 Išplėstinė paieška

Poliucijos

Sėklos išsaugojimo nauda. Masturbacija ir spuogai. Onanizmas ir mažas veido ir kūno plaukuotumas. Masturbacija ir sportas. Masturbacija ir prostatos vėžys. Kaip atpažinti onanistą, simptomai, išvaizda ...

Poliucijos

Standartinė admin » 06 Spa 2010, 16:00

Pašnekame apie policijas. Pas ką kas kiek laiko būna. Jūsų nuomonė apie tai.

Poliucija (lot. pollutio – ištepimas) – viena iš ejakuliacijos formų – nevalingas sėklos išsiveržimas nakties ar (rečiau) dienos metu, nesusijęs su sueitimi ar masturbacija. Dažniausiai pasitaiko paauglystėje, nors būna ir vyresniame amžiuje (ypač dėl lytinio susilaikymo). Kartais sąlygojama erotinių sapnų. Naktinės poliucijos metu prabundama ne visada.

Poliucijų atsiradimas pas paauglį reiškia tam tikrą lytinę brandą. Tai yra normalus fiziologinis reiškinys, pasireiškiantis įvairiu dažnumu (ne dažniau kaip 2 kartus per savaitę).

Manoma, kad pagrindinė poliucijos biologinė reikšmė – pašalinti fiziologines lytinio susilaikymo pasekmes (spermos perteklių).

Dieninės poliucijos dažniausiai ištinka esant erotinėms fantazijoms, kartais – dėl atsitiktinių prisilietimų dubens srityje ar kitose kūno vietose (ypač – prisilietus partnerei/-iui), tam tikrai lytinei veiklai – bučiuojantis, apsikabinus ir pan. Retai poliucijos pasitaiko esant nuolatinei transporto vibracijai (pvz., vairuotojams), pažvelgus iš didelio aukščio, staiga išsigandus ir kt.

Poliucijas reikėtų atskirti nuo priešankstinės ejakuliacijos, kuri įvyksta numatomos sueities sąlygomis (prieš įkišant varpą į makštį). Poliucijų priežastys – daugiausia fiziologinės, tuo tarpu priešlaikinės ejakuliacijos – psichologinės.
Vartotojo avataras
admin
Site Admin
 
ATS.: 70
Užsiregistravo: 30 Rgs 2010, 17:02

Re: Poliucijos

Standartinė orator » 13 Spa 2010, 23:20

Pasireikšiu pirmas :) Man pvz policijos buna kas 2 kas tris savaites. Paskutinį kartą tai įvyko netgi du kartus per naktį. Šiaip, kai jau maždaug praeina 2sav nuo paskutinės poliucijos, aš pradedu jas laukti. Po jų kažkaip apsiramini ir smegenų taip nebespaudžia ))

Manau, aptarinėti tai tikrai turėtumem, tai natūralus Dievo duotas dalykas, o iki masturbacijos žmogus pats priėjo, kaip ir prie alkoholio ir rūkymo, ir kitų visokių narkotinių medžiagų... matyt toks jau mūsų būdas, mėgstame pasilinksminti ir iliuziškai "atsipalaiduoti".

Kiekvienam, kuris atsisakė masturbacijos, poliucijos atsirasti tikrai turi ir jos lb būtinos. Atsimenu, vaikistėje iš kažkurio draugo išgirdau apie policiją, kažkur perskaičiau, teoriškai supratau kas tai yra, bet pačiam tai patirti neteko, na gal viena kokį kartą, bet nelabai atsimenu... Dabar, kai susilaikau, tai pastoviai =)) seniau galvojau, kad man kažkas negerai, kad jų nėra, priežastis - masturbacija (fucking shit!)

Na, kaip kitiems?
Vartotojo avataras
orator
 
ATS.: 42
Užsiregistravo: 13 Spa 2010, 19:56

Re: Poliucijos

Standartinė indepp » 11 Gru 2010, 23:52

Sio foruma deka 8 dienas gyvenu be masturbacijos.
Sia nakti pagaliau ir as sulaukiau vienos poliucijos. Sapnavau lytini akta su kazkokia panele, jau sunkiai beatsimeno jos. Nezinau kaip kitiems, bet pojuciai buvo nerealus! Pirma karta turejau toki stipru ir ilgai besitesianti orgazma, o svarbiausia kad tai ivyko sapne :) Atsibudau jau po orgazmo.
indepp
 

Re: Poliucijos

Standartinė orator » 18 Gru 2010, 15:57

indepp, turi lakią vaizduotę :)
Vartotojo avataras
orator
 
ATS.: 42
Užsiregistravo: 13 Spa 2010, 19:56

Re: Poliucijos

Standartinė indepp » 18 Gru 2010, 18:30

hehe =))) na del to nesiskundziu. Laukiu pakartojimo :D
indepp
 


Grįžti į Onanizmas kaip reiškinys ir problema

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron