Dabar yra 23 Vas 2020, 06:31 Išplėstinė paieška

Mintys ir pamąstymai apie masturbaciją

Sėklos išsaugojimo nauda. Masturbacija ir spuogai. Onanizmas ir mažas veido ir kūno plaukuotumas. Masturbacija ir sportas. Masturbacija ir prostatos vėžys. Kaip atpažinti onanistą, simptomai, išvaizda ...

Mintys ir pamąstymai apie masturbaciją

Standartinė new_life » 06 Spa 2010, 17:08

Nežinojau kur tai parašyti, tai nusprendžiau sukurti nauja temą. Tai va, rašome visas kilusias mintis ir pamąstymus apie masturbaciją.
Paskutinį kartą redagavo new_life 26 Spa 2010, 10:21. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
new_life
 
ATS.: 5
Užsiregistravo: 06 Spa 2010, 16:35

Re: Mintys ir pamąstymai apie masturbaciją

Standartinė new_life » 06 Spa 2010, 17:15

Aš pvz. dabar pagalvojau...
96% visu pasaulio pinigu, valdo 1% žmonių
masturbuojasi apie 70 - 90 proc. vyrų ir 30 - 80 proc. moterų.

Manau tas 1% susideda iš didelio % nemasturbuojačių žmonių, kadangi kas gali turėti daug LT? Dažniausiai tie, kas gavo juos paveldėjimo būdu, užsidirbo sunkiai dirbdabas (maža tikimybė), pavogė, sukūrė unikalų verslą (kaip google, microsoft, facebook ir t.t.).

Atkreipiame dėmesį į grupę, kurį "užsidirbo sunkiai dirbdabi" - sunkiai ir pastoviai mokytis, kad įgytų gerą specialybę, ir vėliau pastoviai sunkiai dirbti, netinginiauti, neprasigerti, neleisti pinigų rūkalams gali tik žmonės, kurie nemasturbuoja.

grupė, kuri "pavogė" - šitai grupei gali priklausyti žmonės, kurie turi daugiau drąsos, pasitikėjimo savimi ir panašiai, o tas pasitikėjimas priklauso nuo charakterio ir testosterono lygio... taipogi tokiais žmonėmis dažniausiai būna nemasturbuojantys žmonės. (Apie vagystę šneku netiesiogine prasme. Pavogti galima ir kažkokiu būdu apėjus įstatymus, mokesčius... )

grupė "sukūrė unikalų verslą" - tai žmonės, kurie turėjo unikalią įdėją, kurie nepabijojo rizikuoti, investuoti ir laimėti. Unikalios įdėjos dažniausiai ateina patys žinotė kam, tikrai ne tiems, kurie kasdien masturbuoja, guli aptingę žiurėdami kokį kvailą serialą ar kur geria alų.

Tokie jau mano pamąstymai. =)
Vartotojo avataras
new_life
 
ATS.: 5
Užsiregistravo: 06 Spa 2010, 16:35


Grįžti į Onanizmas kaip reiškinys ir problema

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron