Dabar yra 24 Rgs 2018, 11:33 Išplėstinė paieška

Pozityvūs pokyčiai nustojus rūkyti

Pozityvūs pokyčiai nustojus rūkyti

Standartinė flame » 05 Spa 2010, 21:39

Sukūriau gan įdomią temą.
Rašykite visus pozityvius pokyčius atsiradusius nustojus rūkyti.
Rašykite tai, ką jaučiate tam tikrais momentai prisiminus, kad neberūkote.
Vartotojo avataras
flame

ATS.: 20

Re: Pozityvūs pokyčiai nustojus rūkyti

Standartinė flame » 05 Spa 2010, 21:39

Kaip gera, kai ramiai sėdi sau, darai kokį tai darbą, mokaisi arba šiaip serfini internete ir mintis tik apie tai. Tik apie tą dalyką, kurį darai šiuo metu, kai negalvoji, kad va, gal jau laikas atsikelti, nueiti parūkyti. Niekas galvoje netrukdo tau susikaupti ir pasinerti į darbo procesą, smegenys nemiega, geriau reaguoja neuronai. Seniau, kai nueidavau parūkyti, kokias 10-20 min. po sedėdavau ir darydavau neką, negalėjau vėl normaliai, visu pajėgumu pradėti dirbti. Po kažkurio laiko pavykdavo susikaupti, bet tai budavo neilgam, nes ne už kalnų atsinaujindavo jausmas, kad hmm... gal nueiti pailsėti, prasiblaškyti, parūkyti. Tas procesas vykdavo vėl ir vėl. O prasiblaškyti, pailsėti galima gi ir nebūtinai nueinant parūkyti. Galima paprastai nueiti į balkoną, pakvėpuoti grynu oru, pasidaryti arbatėlės, kavutės, kokius atsispaudimus padaryti, nueiti į lauką, paskambinti draugui, pasiklausti kaip reikalai, pasvajoti, perskaityti naujienas ir t.t. Vietoje to kiti tiesiog nueina parūkyti! Didžiausia nesmaonė. Dabar, kai nerūkai, ir tuom labai labai džiaugiuosi, dirbu 100%, mano darbo našumas padidėjo, per dieną sugebu padaryti daug daugiau.
Tai yra svarbu mano gyvenime! Mano tikslas ne tik egzistuoti, bet ir daug ką pasiekti.

Šios mintis kilo sėdint universiteto skaitykloje.
Nerūkau 1 sav. 2 d.
Vartotojo avataras
flame

Standartinė flame » 24 Spa 2010, 18:12

Praėjo dar 3 savaitės be rūkymo.
Nerūkau 4 savaitės ir 2 dienos. =) Neįsivaizduojate koks laimingas esu. Rašau šį komentarą su keista šypsena. Tikiu, kad pagaliau pavyko atsikratyti šio įpročio. Sunkiausia buvo atsisakyti ir susidoroti su savim per baliukus, kai pagalvodavau, "kaip gera, linksma, bet kažko trūksta iki pilnos laimės, ir prisimeni apie cigaretę...". Ir tada viskas prasideda, paprašai draugų, kad nevaišintų, jeigu paprašyčiau, prasideda tas kaip kažkas rašė, vidinis dialogas... Tai vat, sunkiausia yra laimėti šį dialogą, laimėjus vieną kartą, kitą kartą būna lengviau. =) Pradėjau jausti malonumą ryte įšėjus į lauką, kai pajunti gamtos šviežumo kvapą.

Gyvenu...
Vartotojo avataras
flame

Standartinė kuku » 29 Gru 2010, 18:18

Saunuolis!!!! as nerukau tai nzn ka reiskia mesti nes ner ka lol..ir nepakenciu zmoniu kurie ruko,man nemalonu uostyt cgareciu dumus..ir buciuotis us vyru kuris ruko ..blogas kvapas is burnos ..ir ne tik..rukanciu erekcija silpnesne vyresniam amziuj.labai jaucias....tai linkiu visiems mesti rukyt nes nera jokiu pliusu,vien tik minusai..
kuku

ATS.: 3

Standartinė flame » 05 Sau 2011, 13:28

Ačiū!!! Jau tiek laiko neberūkau, net pradedu pamiršti jog kadaise, tai buvau daręs.
Pasisekė tau, kad neteko to išgyventi, patirti tuos nemalonius sunkumus metant rūkyti :) Savo erekcija kolkas nesiskundžiu, tfu tfu tfu... ir vyresniam amžiuje tikiuos nepasikeis :D

Vien tik pliusai !!! Šiais laikais visi tai žino, tik pritrūksta motyvacijos. Dažniausia mokosi iš savo, o ne iš kitų klaidų, taip kad, kol neateis tas amžius, kol nepadaugės problemų dėl rūkymo, tol rūkys :)
Vartotojo avataras
flame

Grįžti į Atsisakome RŪKYMO

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias